24/7

Całodobowo

Najlepsza pomoc drogowa zawsze wtedy, gdy najbardziej jej potrzebujesz

POMOC DROGOWA Gorzów

HOLOWANIE AUTO LAWETA DROGA S3 Autostrada A2

Pomoc drogowa Gorzów Wlkp. 24/7 Droga S3 możliwość bezgotówkowego rozliczenia

POMOC DROGOWA GORZÓW WIELKOPOLSKI

Szybkie profesjonalne Tanie usługi holowania

Jesteśmy firmą ZELL Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski, zapewniamy szybką i sprawną pomoc kierowcom 24 godziny na dobę. Holowanie z Gorzowa, Pomoc Drogowa Gorzów S3. Posiadamy 32 lata doświadczenia w zakresie holowania aut z drogi lub po kolizji, a także awarii samochodu. Dysponujemy w tym celu niezbędnym sprzętem oraz flotą specjalistycznych pojazdów, które gwarantują sprawny, bezpieczny transport oraz pomoc drogową naszym Klientom. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jeśli potrzebujesz holowania, pomocy drogowej lub innej pomocy na drodze w Gorzowie lub okolicy, służymy pomocą.

0
Lata Praktyki
/7
Dostępność
0 +
Wezwań

Przyjazd do 30 minut

Zell to Pomoc Drogowa w Gorzowie Wielkopolskim, firma z wieloletnim doświadczeniem. Możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę w przypadku każdej potrzebnej pomocy nie tylko na drodze S3.

Aby uzyskać najlepsze i najbardziej przystępne ceny, zadzwoń do mnie!

Pomoc drogowa 24/7 Telefon: 601 55 73 73

Dzięki pomocy drogowej nigdy nie utkniesz! Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wyjść z każdej sytuacji. Przyjedziemy do Twojej lokalizacji i naprawimy Twój samochód za Ciebie. A jeśli nie możemy, odholujemy go do najbliższego wykwalifikowanego mechanika w celu naprawy, a Tobie dostarczymy auto zastępcze i rozliczymy bezgotówkowo, a to wszystko w zależności od posiadanej przez Ciebie Polisy Ubezpieczeniowej.

Przystępne ceny dla Ciebie

Ceny na nasze są najlepsze w branży. Jeśli szukasz wysokiej jakości pracy, ale nie chcesz rozbijać banku, to jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Uzyskaj jak najwięcej za swoje pieniądze.

Opinie naszych klientów

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Nie martw się, jeśli kiedykolwiek przydarzy Ci się nagła awaria samochodu na drodze.

Jesteśmy Zell Pomoc Drogowa Gorzów. Jesteśmy zawsze tutaj, aby Ci pomóc.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.