24/7

Całodobowo

Holowanie i Transport Pojazdów

Pomoc drogowa 24/7 Gorzów Wlkp. Droga S3

Holowanie powypadkowe

Pomoc drogowa

Jeśli potrzebujesz usług holowniczych lub transportowych, nie szukaj dalej niż nasi doświadczeni profesjonaliści w Holowaniu i Transporcie Pojazdów. Jesteśmy tu po to, by pomóc dostarczyć Twój pojazd tam, gdzie trzeba, czy to przez miasto, czy przez kraj. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy wykonać pracę szybko i sprawnie, abyś mógł wrócić na drogę. Zadzwoń do nas już dziś!

Podejmujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby twój samochód został bezpiecznie odholowany przy użyciu naszej lawety. W trakcie rozmowy z nami powiedz jaki samochód trzeba odholować, abyśmy mogli wysłać odpowiednią lawetę na miejsce.

tow-truck-towing-a-broken-down-car-on-the-street-PE9HH3A.jpg
towing-company-worker-securing-vehicle-on-the-truc-J69LFXZ.jpg

Transport samochodów

Jeśli nie masz jak odebrać samochodu pozostawionego na naszym parkingu bądź też warsztacie, zadzwoń do nas, a my odwieziemy Twój samochód lawetą pod wskazany przez Ciebie adres.

Holowanie pojazdów ponadgabarytowych

Nasza firma zajmuje się również holowaniem maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych. Jest to specjalistyczna forma holowania i transportu. Holowanie pojazdów tego rodzaju stawiają przed nami szereg wyzwań, które należy uwzględnić przy planowaniu holowania. Pierwszym i najważniejszym z tych wyzwań jest kwestia wagi tych pojazdów.

Maszyny budowlane, ciężarówki i maszyny rolnicze są często bardzo ciężkie, co utrudnia ich holowanie. Mają one również duży rozstaw stóp, co może utrudniać manewrowanie nimi. Ponadto wiele z tych pojazdów ma szerokie ładunki, które wykraczają poza szerokość samego pojazdu. 

Mając to wszystko na uwadze, nasza firma w momencie dostania zlecenia holowania tego typu pojazdów bierze pod uwagę wszystkie te czynniki, dzięki czemu zawsze planuje najlepszą trasę, aby bezpiecznie przetransportować te pojazdy.

towing-truck-driver-securing-transported-vehicle-NZGY9DP.jpg

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.