24/7

Całodobowo

Dowóz Paliwa

Pomoc drogowa 24/7 Gorzów Wlkp. Droga S3

CO ZROBIĆ JAK ZABRAKNIE PALIWA

Dowóz Paliwa Gorzów

Każdemu zdarza się kiedyś coś zapomnieć, jeśli w Twoim przypadku nie będą to klucze od domu a paliwo no to masz kłopot….Ale takie kłopoty to nasza specjalność. Zadzwoń, powiedz gdzie stoisz, nasz kierowca przywiezie Ci tyle paliwa ile będziesz potrzebował aby bez strachu dojechać do najbliższe stacji którą również Ci wskaże.

dowóz-paliwa_04-ZELL-Pomoc-Drogowa
dowóz-paliwa_02-ZELL-Pomoc-Drogowa

Co powinieneś zrobić, gdy skończy Ci się paliwo

Sprawdź wskaźnik paliwa

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jeśli uważasz, że kończy Ci się paliwo, jest sprawdzenie wskaźnika paliwa. Jeśli igła wskazuje na „E” lub poniżej, to prawdopodobnie masz mało gazu.

Jeśli nadal nie jesteś pewien, istnieje kilka innych rzeczy, które możesz zrobić, aby sprawdzić. Na przykład, jeśli twój samochód zaczyna się trząść lub przeciągać, to kolejny znak, że masz mało paliwa. Możesz również zauważyć, że silnik Twojego samochodu wydaje inny dźwięk niż zwykle.

Jeśli potwierdziłeś, że rzeczywiście kończy Ci się paliwo, nie wpadaj w panikę! Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby dotrzeć do najbliższej stacji benzynowej.

Znajdź bezpieczne miejsce na postój

Ważne jest, aby znaleźć bezpieczne miejsce do zatrzymania się, jeśli zabraknie Ci paliwa. Jeśli jesteś na ruchliwej drodze, spróbuj zjechać na bok tak daleko, jak to możliwe. Włącz światła awaryjne, aby ostrzec innych kierowców.

Wyłącz silnik

Jeśli prowadzisz samochód z manualną skrzynią biegów, zatrzymaj się na biegu neutralnym. Jeśli prowadzisz samochód z automatyczną skrzynią biegów, wrzuć bieg do parkingu. Gdy samochód jest już wyłączony, włącz światła awaryjne.

dowóz-paliwa_03-ZELL-Pomoc-Drogowa
dowóz-paliwa-ZELL-Pomoc-Drogowa

Wezwij pomoc

Jeśli znajdziesz się na poboczu drogi bez paliwa w baku, nie wpadaj w panikę! 

Najlepiej jest poczekać na pomoc. Jeśli masz telefon komórkowy, zadzwoń po pomoc do naszej firmy a dowieziemy Ci odpowiednią ilość paliwa, abyś mógł bezpiecznie dojechać na stację. 

Jeśli zabrakło Ci paliwa, a Twój samochód utknął w martwym punkcie, nie próbuj go pchać. Pchanie samochodu może uszkodzić silnik. Jeśli masz ręczną skrzynię biegów, możesz uszkodzić sprzęgło, pchając samochód.

Kiedy przybędzie pomoc, będą mogli przynieść Ci wystarczającą ilość paliwa, abyś mógł wrócić na drogę. W międzyczasie postaraj się zrelaksować i zachować jak największy komfort do czasu przybycia pomocy.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.