24/7

Całodobowo

O Nas

Pomoc drogowa 24/7 Gorzów Wlkp. Droga S3

Doświadczenie

Ponad 30 lat doświadczenia

ZELL Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski świadczy rzetelne i niezawodne usługi dla swoich klientów przez ponad 30 lat i z dumą możemy powiedzieć, że jest to w 100% rzetelna firma. Oferujemy pomoc drogową, autoholowanie, dowóz paliwa i serwis samochodowy, aby zapewnić swoim klientom spokój ducha na drodze. Zapewniamy Państwu doskonały serwis samochodowy. Zwracamy dużą uwagę na wizerunek naszej firmy, jak i na obsługę klienta dlatego przykładamy się do każdego powierzonego nam zadania w 100%!

Przyjazny i profesjonalny serwis

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalną, całodobową pomoc drogową, holowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz innego sprzętu na terenie kraju i zagranicy. Nasi pracownicy za każdym razem odpowiednio zabezpieczają przewożone samochody, co jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów mocno uszkodzonych na przykład w wypadkach. Nasze auto lawety są w profesjonalny sposób przystosowany do transportowania nawet nisko zawieszonych aut, ponieważ wyposażone są w platformy najazdowe i dostosowane są do przewozu różnego rodzaju pojazdów.

Laweta Gorzów Holowanie droga s3

Jesteśmy najszybsi, niezawodni i najbardziej przystępni cenowo!

Nasza wizja i misja

Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7 dni w tygodniu.

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem aut na terenie całej Polski oraz UE. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą kierowców. Mamy 32 lata doświadczenia w zakresie transportu – holowania aut z trasy czy to po kolizji czy z awarią.

Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji na drodze i potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24H przez 7 dni w tygodniu. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wam szybko rozwiązać problem, abyście Państwo mogli bezpiecznie dotrzeć do swego celu.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.