24/7

Całodobowo

FAQ

Pomoc drogowa 24/7 Gorzów Wlkp. Droga S3

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Co powoduje, że muszę skorzystać z usługi holowania?

Czasami z naszymi samochodami dzieją się rzeczy, których nie możemy kontrolować. Istnieje wiele typowych powodów, dla których kierowcy korzystają z usług holowania. Na przykład możesz potrzebować pomocy, jeśli w Twoim samochodzie zabrakło gazu lub złapiesz gumę. W takim przypadku możesz do nas zadzwonić pod numer 601 55 73 73. Laweta może również pomóc, jeśli masz zamknięte klucze w samochodzie.

Jeśli miałeś wypadek, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to ocenić uszkodzenia pojazdu. Jeśli nie można nim jeździć i nie możesz nim ruszyć zadzwoń do nas i wezwij naszą pomoc drogową. Nasza laweta przyjedzie, aby przemieścić Twój pojazd w najbliższe bezpieczne miejsce.

Na życzenie Klienta odwieziemy lawetą naprawione auto pod wskazany adres.

Nasz telefon jest czynny całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Pomoc drogowa to usługa oferowana przez naszą firmę. Może być wymagana w przypadku wypadku, utknięcia na poboczu lub konieczności holowania samochodu. Z usługi można skorzystać również w przypadku awarii pojazdu i konieczności wymiany akumulatora lub wymiany opony.

Rodzaje pojazdów, które mogą potrzebować pomocy drogowej:

-Samochód, który zepsuł się na poboczu

-Pojazd, który uległ wypadkowi

-Pojazd z przebitą oponą

Zawsze indywidualnie. Składowymi ceny są: wielkość ładunku, stopień trudności załadunku i rozładunku, odległość, gabaryty, tonaż i termin dostawy.

Oferujemy całodobową pomoc drogową oraz usługę holowania wraz z możliwością bezgotówkowego rozliczenia. Jeśli złapiesz gumę, przyjedzie do Ciebie nasza laweta, abyś mógł cieszyć się resztą dnia.

Tego typu usterki zawsze staramy się naprawiać na miejscu, gdy tylko jest to możliwe. Zmniejsza to koszty i czas potrzebny na naprawę. Jesteśmy dostępni 24 godziny w tygodniu pod numerem 601 55 73 73.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 601 55 73 73. Podaj nam lokalizację swojego samochodu, a my w ciągu 15-30 min. wyślemy do Ciebie lawetę. Po przyjeździe należy okazać nam dowód rejestracyjny swojego samochodu. Następnie otworzymy samochód bez żadnych uszkodzeń.

Nasze lawety znajdują się w wielu miejscach. Kiedy otrzymujemy wezwanie, są one kierowane z najbliższej lokalizacji do miejsca przeznaczenia. Przyjazd może zająć nam od 15-30 minut w zależności od natężenia ruchu i pory roku.

Samochody, które trafiają do naszego warsztatu w celu naprawy są przyjmowane natychmiast. W zależności od zaawansowania usterki można odebrać samochód z naszego warsztatu po wykonaniu wszystkich napraw. Przy mniejszych usterkach samochód może być odebrany tego samego dnia, w którym został on zgłoszony do naszego serwisu.

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.