24/7

Całodobowo

Naprawy Na Miejscu Awarii

Pomoc drogowa 24/7 Gorzów Wlkp. Droga S3

MOBILNY MECHANIK SAMOCHODOWY

Potrzebujesz szybkiej naprawy swojego samochodu? Nie masz czasu zabrać go do warsztatu? Nie ma problemu!!!

Jeśli przytrafi Ci się coś drobnego, ale nie wiesz, co lub masz pomysł co to ale nie bardzo umiesz się tym zająć sam, zadzwoń do NAS. Opisz co się dzieje, postaramy się znaleźć rozwiązanie, przyjedziemy, nasi kierowcy mają wiedzę i chętnie pomogą. Jeśli jednak okaże się, że awaria jest poważniejsza niż by się wydawało, zawieziemy Twój samochód do naszego warsztatu gdzie naprawimy Twoje auto.

hands-of-car-mechanic-with-wrench-in-garage-KA3UEHD.jpg
mechanic-at-work-PGT96JC.jpg

Naprawa samochodów na drodze

Jeśli Twój pojazd wymaga naprawy po awarii, możesz zdecydować się na naprawę samochodu w miejscu awarii.

Jednak ta opcja nie zawsze jest możliwa i może nie być najlepszym rozwiązaniem dla Twojego samochodu. Jeśli rozważasz naprawę swojego samochodu w miejscu awarii, oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać.

Naprawa samochodu w warsztacie samochodowym

Jeśli okaże ze awaria w Twoim samochodzie jest poważniejsza niż mogłoby się na początku wydawać, zabierzemy je do naszego warsztatu samochodowego, gdzie wykonamy wszystkie potrzebne naprawy. Nasza pomoc drogowa może również przywieźć auto zastępcze na czas naprawy Twojego samochodu. Po skończonych naprawach powiadomimy Cię o tym i jeśli będzie Trzeba to dostarczymy go lawetą pod wskazany nam adres.

car-mechanics-working-and-maintaining-car-ZWSVXFB.jpg

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.